Největší databáze zkratek. Aktuální počet zařazených zkratek: 13 918.

Nápověda


Vyhledávaní významu zkratek


Zapište hledanou zkratku do pole "Zkratka" ve formuláři Hledat význam zkratky a klepněte na tlačítko "hledej". Při zadávání zkratky vám pomůže našeptávač s nejhledanějšími zkratkami.Vyhledávaní zkratky dle významu


Potřebujete-li vyhledat zkratku dle významu, přepněte způsob vyhledávání na Zkratka dle významu. Zkratky budou hledány dle slov popisujících jejich význam, včetně slov podrobnějšího popisu.Návrh úpravy definice zkratky


Může se stát, že Vámi vyhledaná zkratka, není nadefinována zcela přesně. Proto jsem uživatelům našeho systému dali možnost upravovat definici nalezených zkratek. Jak tedy postupovat v případě, že definice Vám definice nalezené zkratky nevyhovuje?

Pod každou naleznou zkratkou je umístěn odkaz "Navrhnout úpravu". Klepnete-li na tento odkaz, zobrazí se formulář pro navržení změny definice zkratky. V tomto formuláři upravte význam zkratky a klepněte na tlačítko "Uložit návrh".

Administrátor serveru Zkratky.cz posoudí Váš návrh úpravy definice zkratky v co nejkratší době a případně jej zařadí do databáze serveru Zkratky.czPřidávání nových zkratek


Náš systém se snažíme stále vylepšovat a chceme i Vám uživatelům nabídnout možnost se na tomto vylepšování podílet. Pokud nenaleznete Vámi požadovanou zkratku, máte možnost jí do naší databáze přidat.

Pokud tedy chcete navrhnout přidání zkratky, klepněte na odkaz "Přidat zkratku". Vyplňte veškerá požadovaná pole a klepněte na tlačítko "Uložit návrh".

Poznámka: Pokud nově zadávaná zkratka nepatří ani do jednoho z uvedených oborů, zařaďte jí do kategorie "Ostatní" a do pole "Poznámka" (kromě jiného) vepište název Vámi nově požadovaného oboru. 

Partneři projektu:

překlady, tlumočení MBA Studium v Praze Online studium MBA

Databáze zkratek je pravidelně aktualizována na základě návrhů uživatelů.
Provozovatel neručí za správnost významů všech zkratek v databázi.